Cyberpunk 2077

CD PROJEKT RED Yapımıdır.

Oyun Açıklaması

Cyberpunk 2077; güç, ihtişam ve vücut modifikasyonuna takıntılı megalopolis Night City’de geçen bir açık dünya, aksiyon-macera hikayesidir. Ölümsüzlüğün anahtarı olan benzersiz implantın peşinden giden V adlı bir kanun kaçağı paralı asker olarak oynuyorsunuz. Karakterinizin siber…

 • Çıkış Tarihi

  17 Eylül 2020

 • Türü

  Rol Yapma Oyunu (RPG)

 • Geliştirici

  CD PROJEKT RED

 • Yayıncı

  CD PROJEKT RED

 • Websitesi

  Cyberpunk.net

0 / 1
Oyun Traileri (Sinema Versiyonu)

Çekiliş Hakkında:

Çekilişe katılmak için instagram hesabımızı (@bygordini) takip edip, herhangi bir gönderinin altına 3 arkadaşını etiketleyip çekilişe katılmaya hak kazanırsınız. Kazanma şansınızı arttırmak için ne kadar çok arkadaşınızı etiketler iseniz o kadar fazla çekilişe katılma hakkına sahip olursunuz. Etiketlenen her 3 farklı kişi için 1 çekiliş hakkı.

ByGordini.com ‘dan yapacağınız her bir ürün alışverişinde 10 çekiliş hakkına sahip olursunuz. Çekilişe katılmadan önce katılım koşullarını okumak zorunludur.
Çekiliş Noter huzurunda gerçekleştirilecek olup kazananlar 1 Eylül 2020’de instagram sayfamızda ve resmi gazetede açıklanacaktır.

Son katılım tarihi 30 Ağustos Saat 21:17’dir.

0 / 2

Çekilişe katılmak için instagram hesabımızı takip edip, herhangi bir gönderinin altına 3 arkadaşını etiketle çekilişe katılmaya hak kazanın.

0 / 3

Kazanma şansınızı arttırmak için ne kadar çok arkadaşınızı etiketler iseniz o kadar fazla çekiliş hakkına sahip olursunuz.

0 / 4

Etiketlenen her 3 farklı kişi için 1 çekiliş hakkı. www.ByGordini.com ‘dan herhangi bir ürünü satın almanız durumunda 10 çekiliş hakkına sahip olursunuz.

THE REAL YOU IS NOT ENOUGH

Cyberpunk 2077
 • Paylaş
CD PROJEKT®, Cyberpunk®, Cyberpunk 2077®, CD PROJEKT S.A.’nın tescilli ticari markalarıdır © CD PROJEKT S.A. Tüm hakları saklıdır. Diğer tüm telif hakları ve ticari markalar kendi sahiplerinin mülkiyetindedir.
X
0
Sepetim
 • No products in the cart.